Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Laboratorium

NES Global Talent
śląskie
praca stacjonarna
1322 dni temu

Dla naszego Klienta firmy wykonawczej z branży telekomunikacji mobilnej oraz fotowoltaicznej prowadzimy rekrutację na stanowisko

Zakres zadań:
  • Planowanie badań pomiarów elektromagnetycznych I ich realizację
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i jej weryfikację
  • Realizację opracowań środowiskowych
  • Zbudowanie struktury kadrowej laboratorium
  • Rozliczenie finansowe pracy laboratorium
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość technologii GMS, LTE, 5G, UMTS
  • Prawo jazdy kat B
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów w zakresie telekomunikacji.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów pracowniczych.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja