Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Jakości - Lider Stolarni i Lakierni

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B
    12 dni
    Monitorowanie problemów jakościowych w obszarze stolarni i lakierni. Wsparcie zespołu w kontroli produktu pod względem zgodności z dokumentacją. Raportowanie wyników jakościowych / występujące niezgodności produktowe i procesowe. Bieżące prowadzenie dokumentacji po kontroli. Prowadzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik lakierni

Fortaco JL Sp z o.o.
lubelskie, Janów Lubelski
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
797 dni temu

FORTACO Group jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających w obszarze inżynierii mechanicznej przemysłu ciężkiego (rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, transport materiałów, górnictwo) oraz największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. W Polsce firma posiada dwa oddziały: we Wrocławiu i w Janowie Lubelskimi.

Miejsce pracy: Janów Lubelski

Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków obejmuje następujące zadania:

  • Zarządzanie wydziałem lakierni i podległym zespołem (około 40 osób),
  • Przestrzeganie standardów w zakresie bezpieczeństwa w pracy,
  • Jakościowa i terminowa realizacja zamówień klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Kreowanie pracy zespołowej, angażowanie i wspieranie podwładnych,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych, inicjowanie i wdrażanie usprawnień,
  • Praca z narzędziami Lean, m. in. 5S, TPM, SMED, Kaizen,
  • Ścisła współpraca z wydziałami produkcyjnymi, logistyką i planowaniem produkcji.

Wymagania:

Żebyś mógł skutecznie realizować postawione przed Tobą zadania, potrzebujesz:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia na stanowisku kierownika lakierni,
  • Bardzo dobrej znajomości procesów i technologii lakierowania na mokro,
  • Inicjatywy w działaniu i gotowości do podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętności planowania zadań i analitycznego myślenia,
  • Predyspozycji do pracy jako lider zespołu, zdolności organizacyjnych,
  • Umiejętności delegowania zadań oraz egzekwowania ich wykonania,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

W Fortaco oferujemy korzyści takie jak:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, zajmującej się produkcją różnego rodzaju podzespołów stalowych dla kluczowych światowych klientów z branży maszyn budowlanych, wydobywczych, rolnych, logistycznych, energetycznych i innych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, dofinansowanie do studiów),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premiami,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Dopłata dla osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km,
  • Płatna 45 minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę Fortaco JL Sp. z o.o. z siedzibą w Janowie Lubelskim (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:
1) spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy – Fortaco Sp. z o.o.
2) podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: usług kadrowo –płacowych, IT, benefitów, szkoleń, badań medycznych, ubezpieczeń
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:
1) do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji,
2) do 1 roku od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że:
1) jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
2) przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO);
3) przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;

Poznaj

FORTACO JL Sp. z o.o.