Kierownik Montażu / Budowy / Robót

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

Śląskie

61 dni temu

M.M. METAL-BUD to firma zajmująca się montażem konstrukcji żelbetowych oraz produkująca konstrukcje ze stali.

Miejsce pracy: woj. śląskie
Opis stanowiska:
  • nadzór nad brygadą montażową
  • koordynowanie prac na budowie
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. "B"
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej
  • dyspozycyjność - praca w delegacji na terenie kraju (w zależności od usytuowania budowy)
  • punktualność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wysoki pakiet ubezpieczeń grupowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • obiady
  • wynagrodzenie od 9 000,00 do 10 000,00 PLN
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych