Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KIEROWNIK MONTAŻU (Site Supervisor),

Europejskie Centrum Pracy Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5861 dni temu

Ogłoszenie numer: 44725, z dnia 2008-05-29

Europejskie Centrum Pracy Sp. z o.o. poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej, montującej i konserwującej urządzenia dźwigowe, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: KM/04/ECP

Opis stanowiska

- nadzór nad montażami dźwigów i schodów ruchomych, - zarządzanie grupą osób, - planowanie i organizowanie działań, aby realizacja projektów odbywała się terminowo i bezpiecznie, - współpraca m.in. z działem handlowym i technicznym

Wymagania

- wyższe techniczne (elektrotechnika lub mechanika) ewentualnie średnie techniczne, - doświadczenie na stanowisku kierowniczym (ew. brygadzista, mistrz) w branży budowlanej (montaż dźwigów mile widziane), - dobra znajomość języka angielskiego – stopień pozwalający na swobodną komunikację, - obsługa komputera i programów: Word, Excel, Internet, PowerPoint - gotowość do pracy w terenie, poza biurem, - umiejętność organizowania pracy, - doskonałe umiejętności interpersonalne (współpraca z uczestnikami projektów, a także z Klientami firmy), - odpowiedzialność, - solidność

Oferujemy

- praca na pełen etat, - praca w międzynarodowym środowisku, - dobre wynagrodzenie miesięczne i roczne premie, - ciekawy pakiet socjalny (usługi medyczne, samochód służbowy, komputer, telefon, aparat cyfrowy)