Kierownik narzędziowni

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Świętokrzyskie

1 dzień temu

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych,

autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w Suwałkach
  • zarządzanie pracą zespołu oraz powierzonymi projektami
  • wprowadzanie usprawnień optymalizujących pracę działu
  • raportowanie pracy zespołu narzędziowni oraz CAD/CAM
  • planowanie produkcji
  • dbanie o terminowe przeglądy techniczne maszyn i urządzeń na dziale
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii

  Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w motywowaniu i zarządzaniu zespołem
  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • Umiejętność programowania maszyn numerycznych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia, kursy
  • pakiet socjalno-sportowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu