Kierownik Oddziału

Klient portalu Praca.pl

Radom - Strefa Łucznik

9 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3888915, z dnia 2020-11-28

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom - Strefa Łucznik

Opis stanowiska

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy w oddziale
  • zarządzanie pracą podległego zespołu (4 osoby)
  • odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi klienta
  • zapewnienie przestrzegania przez oddział obowiązujących procedur
  • optymalizacja procesów logistycznych i sprzedażowych
  • analiza rynku klientów w regionie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • praktyczna znajomość zagadnień logistycznych
  • wysokie zdolności interpersonalne, samodzielność, operatywność
  • zdolności analityczne i umiejętność zarządzania czasem pracy własnej i zespołu
  • dobra obsługa pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji
  • program szkoleń wdrożeniowych i szkoleń produktowych
  • pracę w energicznym zespole i miłej atmosferze
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Poznaj stanowisko: Kierownik Oddziału
Kierownik Oddziału to osoba, która zarządza zespołem pracowników. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: kierowanie oddziałem firmy, pozyskiwanie nowych kontrahentów, negocjowanie warunków i umów handlowych, wdrażanie nowych technologii, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń. A także dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi ...
Praca Kierownik Oddziału