Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Operacyjny – branża HR

Human&Hunter

Śląskie

13 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: KO/EN/W
Zadania:
  • Budowanie, zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu (dział rekrutacji stałych oraz tymczasowych);
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz stałe podnoszenie standardów obsługi klienta;
  • Analizowanie oraz ocena bieżących wyników – praca na wskaźnikach;
  • Prowadzenie aktywnych działań ukierunkowanych na wzrost wyników całego zespołu;
  • Współtworzenie oraz współrealizowanie strategii firmy.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej lub w firmie outsourcingowej – min. 2 lata;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem w strukturze rozproszonej (min. 2 lata);
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia lub podobne);
  • Podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz Ustawy o Pracy Tymczasowej;
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2;
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne, kultura osobista, organizacja pracy własnej oraz zespołu;
  • Decyzyjność oraz kreatywne podejście w realizacji powierzonych zadań.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny, przejrzysty system premiowy;
  • Wysoce samodzielne stanowisko – raportowanie bezpośrednio do zarządu;
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon;
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego i rozwoju - udział w konferencjach branżowych, liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w pełnym energii zespole, w spółce będącej częścią Grupy istniejącej na rynku ponad 10. lat, mającej swoje oddziały w Europie oraz Azji;
  • Realna możliwość awansu na stanowisko dyrektora operacyjnego;
  • Bezpłatny dostęp do karty sportowej;
  • Doskonałą atmosferę pracy - jesteśmy zgodni z zasadą "work-life-balance";
  • Nowoczesne biuro w jednej z naszych lokalizacji: Katowice, Częstochowa lub Łódź – wedle preferencji kandydata

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. rekrutacji

Kierownik do spraw rekrutacji kreuje i odpowiada za politykę rekrutacyjną firmy. W przypadku dużych firm współpracuje on z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników oraz wybiera agencje odpowiedzialne za prowadzenie naboru. W mniejszych zaś może on także osobiście prowadzić proces poszukiwania pracowników. Odpowiada on również za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując ...
Kierownik ds. rekrutacji Praca Kierownik ds. rekrutacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (176)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)