Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Produkcji
SADCO GRUPA Sp. z o.o.
Śmiłowice k. Włocławka
kierownik/koordynator
umowa o pracę
91 dni temu

Sadco Grupa to nowoczesna Organizacja Producentów Owoców, która codziennie dostarcza owoce i warzywa do największych sieci handlowych w Polsce oraz za granicą.
Zostań częścią naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Śmiłowice k. Włocławka
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie procesem produkcyjnym
  • Prowadzenie rozliczeń produkcji
  • Nadzór nad opracowaniem i realizacją planów produkcyjnych
  • Kontrola stanu surowców oraz wyrobów gotowych
  • Organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizujących i doskonalących proces produkcji w zakresie bezpieczeństwa, jakości, wydajności działu produkcji
  • Cykliczne opracowywanie raportów wyników podległego działu
  • Współpraca z innymi działami
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną pracy i wydajnością
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, ponieważ codziennie będziesz współpracował ze swoim zespołem, ale również kolegami z innych działów
  • Zdolności przywódcze - będziesz liderem dla swojego zespołu!
  • Proaktywna i pełna zaangażowania postawa
  • Umiejętność współpracy w zespole, bo działamy RAZEM
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja - rozwijamy się razem!
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz premie uznaniowe
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej największym producentem owoców na Kujawach