Kierownik projektów

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

41 dni temu

Ogłoszenie numer: 3425762, z dnia 2020-07-01

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Praca w Niemczech;
  • Czytanie rysunku technicznego;
  • Nadzór i koordynacja pracy monterów na budowie;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania ludźmi;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane);
  • Samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • Zakwaterowanie;
  • Ekwiwalent pieniężny;
  • Dużą samodzielność,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę.

Poznaj

RTC Robert Capała

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu