Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Projektu - Inwestycji Energetycznej

Globetek Sp. z o.o.

Dolnośląskie

868 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w branży energetycznej poszukuje doświadczonego managera na stanowisko:

Nr Ref.: PM/MS/2016

Miejsce pracy: Śląsk

Główne zadania managera:
  • Zarządzanie wielomilionowym kontraktem budowy instalacji energetycznej pod względem realizacji planów budżetowych, terminowych i prawnych;
  • Kontrolowanie wykonywanych prac przy współpracy z Kierownikiem Budowy;
  • Zakończenie realizacji i oddanie do użytku projektu zgodnie z założeniami techniczno-finansowymi;
  • Czynny udział w reprezentowaniu firmy podczas negocjacji i narad handlowo-prawnych z klientem i podwykonawcami;
  • Doradztwo w ogólnych kwestiach umownych;
  • Zapewnienie wsparcia w przypadku potencjalnych sporów i roszczeń.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (mile widziane energetyka);
  • Doświadczenia zawodowego w pełnieniu funkcji Kierownika Projektu/ Kierownika Kontaktu wielomilionowej inwestycji budowy lub modernizacji instalacji energetycznej lub przemysłowej;
  • Doświadczenia w zarządzaniu kontraktem pod względem finansowo-prawnym, terminowym, budżetowym;
  • Umiejętności negocjacyjnych, umiejętności zarządzania podległym zespołem;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mobilności przy okazji wizyt na projekcie.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie z bogatym portfelem już pozyskanych zleceń;
  • Udział w kolejnych inwestycjach z branży przemysłowej i energetyki;
  • Możliwość rozwoju zawodowego na polu międzynarodowym;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)