Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Projektu

FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Lublin

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2401469, z dnia 2019-04-18

Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: KP/L/2019

Opis stanowiska

  • Całościowy nadzór nad działaniami związanymi z realizacją projektów
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą oraz Partnerami
  • Opracowanie wszelkich wewnętrznych procedur oraz dokumentów projektowych
  • Planowanie i realizacja działań projektowych oraz zadań dla personelu projektu
  • Kontrolowanie prawidłowości realizowanych działań informacyjnych i promocyjnych
  • Nadzór nad procesem rekrutacji uczestników projektu
  • Przygotowywanie sprawozdań merytorycznych oraz wniosków o płatność za pomocą SL 2014
  • Czuwanie nad zgodnością działań z harmonogramem projektu oraz obowiązującymi wytycznymi w obszarze EFS na lata 2014-2020
  • Wnioskowanie o wprowadzenie koniecznych zmian w projekcie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad realizacji i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • Znajomość obowiązujących wytycznych w obszarze EFS lata 2014-2020
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS
  • Znajomość systemów LSI, SL2014, SOWA
  • Umiejętność pracy/współpracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Odpowiedzialność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Czynne prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny)
  • Pozytywne podejście do życia oraz energia twórcza
  • Zimna krew

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w młodym prężnym zespole

Poznaj

Centrum Rozwiązań Biznesowych to ośrodek świadczący usługi zarówno szkoleniowe jak i doradcze w zakresie pozyskiwania środków europejskich dla przedsiębiorstw, jednostek sektora finansów publicznych czy organizacji pozarządowych. Nasze usługi adresowane są zarówno do małych jak i dużych podmiotów reprezentujących wspomniane sektory.

Centrum powstało z inicjatywy specjalistów działających w branży od lat. Z pasji do zagadnień związanych z absorpcją środków unijnych i funkcjonowaniem mechanizmów pomocowych zrodził się pomysł na stworzenie podmiotu wspierającego przemiany społeczno – gospodarcze, także te stymulowane środkami unijnymi.

Centrum Rozwiązań Biznesowych to firma skupiająca ludzi wykonujących swoją pracę z pasją.  Tworzą je ludzie kreatywni, pełni pomysłów, ambicji i charakteru, dla których satysfakcja klientów jest najlepszą motywacją do dalszych działań. Zespół zbudowany został na fundamentach współpracy, wzajemnego szacunku i uczciwości.

Misją Centrum Rozwiązań Biznesowych jest ciągłe stymulowanie rozwoju społeczno  -gospodarczego umożliwiającego podnoszenie jakości życia mieszkańców i funkcjonowania firm w regionie.

Dbając o jakość oferowanych usług wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do zarządzania Centrum, które zostały wdrożone w oparciu wypracowane autorskie standardy działania.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu