Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Projektu

CIECH Soda Polska S.A.

Inowrocław, Janikowo

119 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla Spółki CIECH Soda Polska S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław, Janikowo

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność organizowania pracy, zdolności interpersonalne, komunikatywność,
  • Biegła znajomość pakietu biurowego MS Office, znajomość systemów SAP, EPM,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
Twoje zadania:
  • Realizacja projektów inwestycyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Prognozowanie budżetów projektów,
  • Nadzór prowadzonych projektów,
  • Prowadzenie projektów w systemie SAP, EPM.

Poznaj

CIECH S.A.

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.
To grupa konkurencyjna i nowocześnie zarządzana. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych oraz firmy handlowe i usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: soda kalcynowana (drugie miejsce w Europie), soda oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i produkty szklane oraz inne chemikalia. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle: szklarskim, spożywczym, meblowym, do produkcji detergentów, w rolnictwie oraz budownictwie.

Dlaczego warto z nami pracować?

Grupa CIECH należy do grona największych spółek giełdowych w Polsce. Jesteśmy międzynarodową organizacją, w której zatrudniamy ok. 3800 osób, w tym ok. 1000 w Niemczech i Rumunii. Co roku przyjmujemy do naszej organizacji stażystów i praktykantów.

Możemy Ci zaoferować:

  • Globalne know-how – dostęp do wiedzy i doświadczenia zdobytego przez ponad 70 lat działalności spółki na rynkach krajowych i zagranicznych
  • Pracę w doświadczonym zespole - możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z pasjonatami swojej dziedziny
  • Możliwość rozwoju – bogata struktura organizacyjna otwiera drzwi do budowania atrakcyjnej ścieżki kariery w oparciu o kompetencje pracownika
  • Szkolenia - rozwój kompetencji pracowników poprzez systematyczne warsztaty i szkolenia z zakresu zarówno wiedzy specjalistycznej, jak i umiejętności interpersonalnych
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość realizacji własnych pomysłów

Atmosfera i warunki pracy

Chemia łączy ludzi! :)
Grupa CIECH to niezwykła mieszanka doświadczenia i młodości. To właśnie w tym miejscu spotyka się budowana przez kilkadziesiąt lat wiedza z twórczą ambicją młodego pokolenia, wspólnie realizując międzynarodowe i lokalne projekty. Zespół Grupy CIECH jest siłą sprawczą każdego jej sukcesu, dlatego spółka wspiera swoich pracowników w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Promujemy zasady profesjonalnej rekrutacji w Grupie, należymy do koalicji Przyjazna Rekrutacja. Nasz Program Płatnych Staży „Przyszłość wiąże się z nami” realizujemy zgodnie z praktykami „Staże wysokiej jakości”. W tym roku kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Universum - Most Attractive Employers otrzymaliśmy również tytuł Solidnego Pracodawcy.

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Praca Project Manager / Kierownik Projektu