Kierownik Projektu

Globetek Sp. z o.o.

Wielkopolskie

5 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Projektu.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego,
  • Organizacja budżetu budowy,
  • Terminowa realizacja i rozliczenie finansowe danej budowy,
  • koordynacja realizacji kontraktu,
  • Zarządzanie projektem w zgodzie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem,
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z wymaganą przez zamawiającego jakością i zapisami w kontrakcie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu realizacji w budownictwie przemysłowym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu realizacji dotyczących budowy hal i magazynów wielkopowierzchniowych,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Wiedza na temat realizacji projektów i finansów budowy,
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Co najmniej dwu letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu,
  • Wiedza techniczna dotycząca materiałów i usług na rynku budowlany,
  • Umiejętność przeprowadzania analiz finansowych, ekonomicznych, statystycznych oraz problemów technicznych,
  • Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Co najmniej dobra znajomość j. angielskiego.

Zainteresowanych powyższym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Globetek?

Inżynieria to nasza pasja, a naszą misją jest pomnażać wartość potencjału ludzi i organizacji, zapewniając im trwały rozwój w życiu oraz ich środowisku zawodowym i biznesowym. Kierujemy się przy tym unikalnymi motywacjami. Nasze globalne myślenie wyklucza dzielenie świata na kontynenty i kraje, nie istnieją dla nas ograniczenia. Największą wartość stanowią dla nas ludzie, wierząc przy tym, że jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. Patrzymy w przyszłość nie koncentrując się wyłącznie na tym co „tu i teraz". Chętnie dzielimy się doświadczeniami, wiedząc, że wszyscy przecież mamy sobie coś do zaoferowania.

Proces rekrutacji w Globetek

Krok Przesłanie CV do Globetek
Krok Wstępny wywiad telefoniczny
Krok Spotkanie z rekruterem Globetek
Krok Pierwsze spotkanie z pracodawcą
Krok Kolejne spotkanie z pracodawcą
Krok Finał
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu