Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kierownik Punktu Sprzedaży

Marecki- Strefa Płyt Sp.z.o.o
śląskie
praca stacjonarna
5146 dni temu

Ogłoszenie numer: 95471, z dnia 2010-04-15

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia oferująca studiom kuchennym, warsztatom stolarskim i fabrykom mebli pełen asortyment płyt, frontów meblowych, blatów kuchennych i akcesorii.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Kierownik punktu sprzedaży będzie odpowiedzialny za zarządzaniem zespołem pracowników, dbanie o wizerunek firmy i współpracę z dostawcami

Wymagania

  • min.5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
  • doświadczenie w branży meblarskiej mile widziane
  • kreatywność i samodzielność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • telefon służbowy
  • pracę w młodym zespole