Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Regionalny

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

Podlaskie

6 dni temu

Agencja Merchandisingowa.

Realizację powierzonych nam przez Klientów zadań, prowadzi profesjonalny i kompetentny zespół pracowników, project managerów oraz konsultantów, doświadczonych w sprzedaży produktów i usług. Nasza struktura terenowa obejmuje cały kraj. Pracujemy w oparciu o wyspecjalizowanych koordynatorów i merchandiserów we wszystkich strategicznych miastach w Polsce, dbając o podnoszenie przewagi konkurencyjnej i zwiększaniu siły oddziaływania naszych Klientów.

MODUS – lider na rynku wsparcia sprzedaży - merchandising, outsourcing sił sprzedaży, audyty, personel tymczasowy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik Regionalny ds. merchandisingu.

Zakres obowiązków

  • koordynacja zespołu audytorów i merchandiserów, bieżące szkolenia i rekrutacje
  • współpraca ze strukturą terenową
  • koordynacja zatrudnienia nowych pracowników i procesu rozliczania wynagrodzeń
  • bieżące raportowanie i rozliczanie projektów
Wymagania:

Idealny kandydat to osoba:

  • posiadająca doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • posiadająca praktyczną wiedzę z zakresu merchandisingu,
  • lubiąca kontakt z klientami i potrafiąca budować długofalowe relacje z nimi
  • posiadająca czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowa do wyjazdów służbowych
  • Miejsce zamieszkania w powiecie Olsztyńskim, Szczycińskim lub Mrągowskim
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem rynku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wsparcie przełożonego oraz zespołu Modus
  • narzędzia: samochód, telefon, komputer, karty sportowe, karty medyczne
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (54)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2220)
Radom (177)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (71)