Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kierownik regionu

AMLUX Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław Kr/Wr/pr
praca stacjonarna
4797 dni temu

Firma AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław Kr/Wr/pr

Opis stanowiska:
  • efektywne zarządzanie podległym regionem pod względem handlowym i organizacyjnym
  • nadzór nad pracą podległego personelu
  • utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi klientami i partnerami firmy
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność kierowania ludźmi
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
Oferujemy:
  • samodzielność działania w ramach powierzonych zadań
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)