Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Robót (branża drogowa)
Wojciech Baranowski "ELEKTRO - SILVER
podkarpackie
3497 dni temu

Ogłoszenie numer: 286942, z dnia 2013-07-12

Firma zajmuje się branżą elektroenergetyczną i telekomunikacyjną, działa na rynku od 1994 roku, więcej informacji na temat firmy na stronie www.elektrosilver.pl

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Koordynacja robót związanych z realizacją inwestycji, dopełnienie wszelkich formalności publicznoprawnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika budowy bądź na stanowisku asystenta,
  • Wymagane uprawnienia budowlane.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy.