Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Robót Budowlanych

ENPROM Sp. z o.o.

Śląskie

30 dni temu

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.
PRACA W DELEGACJI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Opis stanowiska:
  • kierowanie oraz koordynacja prac budowlanych zgodnie z projektem, wymaganiami prawa budowlanego, wymaganiami klienta,
  • kontrola jakości, bezpieczeństwa i zaawansowania robót,
  • nadzór nad podległymi pracownikami oraz firmami podwykonawczymi,
  • przygotowanie niezbędnych raportów,
  • weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich realizacji,
  • rozliczanie prowadzonych prac.
Wymagania:
  • doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
  • mile widziane doświadczenie przy budowie linii elektroenergetycznych wysokich napięć,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie techniczne.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, sprzęt elektroniczny).

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych