Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Robót Drogowych

NES Global Talent

Świętokrzyskie

220 dni temu

Różne lokalizacje w całej Polsce

Zakres obowiązków:
  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót drogowych
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja drogowa)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych