Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KIEROWNIK ROBÓT INSTALACYJNYCH

Remitent sp. z o. o.
śląskie
praca stacjonarna
1049 dni temu

Firma zajmuje się wykonywaniem robót instalacyjnych i drogowych przy budowie obiektów typu parki przemysłowo-logistyczne wraz z cała infrastrukturą techniczną związaną z tymi obiektami.

  • Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie całego kraju, w szczególności województwo śląskie, łódzkie i mazowieckie.
  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie i koordynacja robót
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • rozliczanie robót
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
  • optymalizacja rozwiązań technicznych i materiałowych
  • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót
  • nadzór nad pracą podległych pracowników
  • dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi
WYMAGANIA :

  • doświadczenie przy pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót
  • umiejętność czytania projektów
  • uprawnienia budowlane do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych w specjalności sanitarnej (sieci zewnętrzne: wod-kan, gaz)
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność
  • praca w delegacjach

OFERUJEMY :

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowe premie