Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Robót Mechanicznych i Sanitarnych

CONTROL PROCESS S.A.

Dolnośląskie

11 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:
  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy lub Kierownika Robót na budowie obiektu przemysłowego
  • zarządzanie dokumentacją wykonawczą / powykonawczą
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac
  • weryfikacja pracy podwykonawców
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie: sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - warunek konieczny
  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowa o pracę / kontrakt
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia Firma stawia na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, certyfikaty jak i referencje wystawione przez Klientów. W ślad za potrzebami rynku i rozwojem spółki powstawały nowe podmioty wchodzące w skład Grupy Control Process, która obecnie liczy kilkanaście spółek realizujących kompleksowo zadania w głównych sektorach przemysłu

Organizacja

Grupa Kapitałowa Control Process składa się ze spółek produkcyjno-usługowych.

W ramach Grupy Control Process wchodzą specjalistyczne spółki branżowe, które uzupełniają ofertę Control Process w zakresie kompleksowego wykonawstwa inwestycji przemysłowych

Sektory działalności

Grupa Kapitałowa Control Process z powodzeniem realizuje inwestycje m.in. w takich branżach jak:

- Ropa i Gaz

- Energetyka

- Ochrona Środowiska

- Chemia i Petrochemia

Obszary wsparcia

- projektowanie

- kompletacja i prefabrykacja

- wykonanie i montaż

- rozruch i serwis

 Nasze doświadczenie, sposób zarządzania oraz zespół fachowców dbających o jakość świadczonych usług pozwoliły na zrealizowanie szeregu inwestycji w takich obszarach jak:

- Pozostałe budownictwo przemysłowe

Aktualnie realizujemy szereg projektów związanych z naszą działalnością.

Z częścią z nich mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej www.controlprocess.pl

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych