Kierownik Robót Sanitarnych

Transtolbud - Piekutowski sp. z o.o.

Lubelskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2729333, z dnia 2019-11-12

W związku z prowadzonym projektem budowy trzech budynków mieszkaniowych w Dębicy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami z zakresu instalacji sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, Polskie Normy, System Zapewnienia Jakości;
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie przez podległe firmy podwykonawcze;
  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców;
  • odbiory i rozliczanie prac podwykonawców;
  • przygotowywania i kontrola realizacji harmonogramu prac przez podwykonawców;
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i jej sprawdzenie pod kątem kompletności i zgodności z wymaganiami kontraktu, Polskimi Normami, i Ustawą Prawo Budowlane;
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej z zakresu nadzorowanych prac;
  • bieżące rozwiązywania problemów realizacyjnych/technicznych/technologicznych realizowanych prac.

Miejsce pracy: Dębica (woj. podkarpackie) - zapewniamy zakwaterowanie

Wymagania

  • ukończone studia wyższe inżynierskie o profilu sanitarnym;
  • uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji cieplnych, wentylacyjnych oraz sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • pięcioletnie doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji z zakresu wskazanego powyżej;
  • wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, inicjatywa i samodzielność;
  • znajomość programu AUTO-CAD, NORMA PRO oraz pakietu MS OFFICE;
  • dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, również w drodze szkoleń i warsztatów;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Transtolbud-Piekutowski sp. z o.o.

Transtolbud – Piekutowski Sp. z o.o. jest polską firmą, powstałą w 1989 roku, zajmującą się profesjonalnym i kompleksowym świadczeniem usług budowlanych. Realizujemy inwestycje zarówno w charakterze generalnego wykonawcy jak i wykonawcy robót wykończeniowych. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowo-budowlanych, wykończeniach wnętrz przestrzeni biurowych, hoteli, centrach handlowych. Jednym słowem z nami zrealizujesz plan wykończenia własnego biura, salonu, gabinetu czy hotelu. Od początku istnienia firmy zrealizowaliśmy blisko 150 poważnych projektów w całej Polsce oraz około 20 za granicą, współpracując przy tym z wieloma znaczącymi firmami z branży budowlanej. Obecny potencjał firmy to kilkunastoosobowa profesjonalna kadra inżynieryjno-techniczna i ponad 200 wykwalifikowanych pracowników fizycznych, których liczba w razie potrzeby może w każdej chwili znacząco wzrosnąć. Dzięki takim możliwościom, wspieranym odpowiednim profesjonalnym sprzętem, jesteśmy w stanie realizować duże kilkumiesięczne, a nawet kilkuletnie kontrakty. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową pomoc pod względem technicznym i projektowym. Doświadczenie i wiedza naszej kadry gwarantują wysoką jakość wykonywanych prac. Nasza solidność jest cechą charakte-rystyczną, cenioną od lat na rynkach usług budowlanych w Polsce i za granicą.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych