Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik sprzedaży części zamiennych do pojazdów użytkowych i autobusów

TRANSCOMFORT Sp. o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4809 dni temu

Jesteśmy od 1995 na rynku polskim jako dystrybutor wielobranżowy, m.in. specjalizując się w technicznych wyrobach gumowych.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Produkty:

Resory pneumatyczne, amortyzatory, klocki i okładziny hamulcowe, przewody intercoolera i elementy metalowo-gumowe, systemy amortyzujące do pojazdów szynowych

Zadania:
  • Koordynacja sprzedaży części zamiennych na rynku polskim
  • Koordynacja sprzedaży w zakładach eksploatujących autobusy
  • Analiza i optymalizacja dotychczasowej sieci klientów
  • Analiza potencjału polskiego rynku dla produktów które mamy w naszym programie
  • Opracowanie w świetle dokonanych analiz strategii rozbudowy naszej obecności na rynku
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i szkolenie pracowników i klientów
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na wiodących stanowiskach w branży "motoryzacyjnej"
  • Znajomość rynku w w/w branżach oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Rzetelność, uczciwość
  • Determinacja w osiąganiu celów
  • Możliwie techniczne wykształcenie
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Prawo jazdy
Oferujemy:
  • Praca w młodym zespole
  • Stabilne środowisko pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z uzyskanymi wynikami
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)