Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Windykator świętokrzyskie
Kierownik terenowy ds. Odzyskiwania Należności

Provident Polska S.A.
świętokrzyskie, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski
praca stacjonarna
2086 dni temu

Obecnie poszukujemy osób chętnych do objęcia funkcji:

Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski

Zadania na stanowisku:

  • Odbywanie wizyt u Klienta zaległościowego celem odzyskiwania należności wynikających z zawartej umowy pożyczki
  • Zarządzanie portfelem klientów przypisanych do obsługi
  • Monitoring spłacalności klientów
  • Współpraca z działami wspierającymi obsługę klientów
  • Budowanie wizerunku Provident Polska na rynku
Wymagania:
  • Min 1 rok doświadczenia w obszarze windykacji w sektorze usługowym/finansowym
  • Doświadczenie w negocjacji bezpośredniej
  • Znajomość i umiejętność stosowania technik skutecznej komunikacji, negocjacji oraz wywierania wpływu
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość udziału w realizacji zadań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników