Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Elbląg Windykator Elbląg
Kierownik terenowy ds. Odzyskiwania Należności

Provident Polska S.A.
Elbląg
praca stacjonarna
2086 dni temu

Obecnie poszukujemy osób chętnych do objęcia funkcji:

Miejsce pracy: Elbląg

Zadania na stanowisku:

  • Odbywanie wizyt u Klienta zaległościowego celem odzyskiwania należności wynikających z zawartej umowy pożyczki
  • Zarządzanie portfelem klientów przypisanych do obsługi
  • Monitoring spłacalności klientów
  • Współpraca z działami wspierającymi obsługę klientów
  • Budowanie wizerunku Provident Polska na rynku
Wymagania:
  • Min 1 rok doświadczenia w obszarze windykacji w sektorze usługowym/finansowym
  • Doświadczenie w negocjacji bezpośredniej
  • Znajomość i umiejętność stosowania technik skutecznej komunikacji, negocjacji oraz wywierania wpływu
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. Prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość udziału w realizacji zadań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników