Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik transportu

FALLWORK Sp zo.o.

Ok. Gliwic

312 dni temu

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: ok. Gliwic - Nr ref.: KT/SL/817
Opis stanowiska:
  • zarządzanie pracą podległego zespołu dyspozytorów
  • zarządzanie procesem transportów międzynarodowych całopojazdowych
  • działania w celu optymalizacji procesów transportowych
  • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami i negocjowanie warunków współpracy
  • zapewnienie wysokiej jakości i dotrzymywanie terminów realizacji
  • współpraca i raportowanie do centrali firmy
  • zarządzanie wynikami pracy zespołu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w firmie transportowej na stanowisku kierowniczym - min. 3 lata
  • orientacja w specyfice transportu na rynek wschodni
  • znajomość transportu międzynarodowego FTL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa programów Pakietu MS Office
  • umiejętności przywódcze
Oferujemy:
  • pracę w dużej renomowanej firmie międzynarodowej
  • perspektywę rozwoju i awansu
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie + premie
  • dużą samodzielność i wyzwania

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić przekaż informację dalej.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Transportu

Kierownik ds. Transportu to osoba, która odpowiada za planowanie i organizację pracy działu transportu. Stanowisko to występuje zazwyczaj w przedsiębiorstwach produkcyjnych/handlowych lub w przedsiębiorstwie odpowiedzialnym za działalność logistyczną (np. firmy logistyczne, przewozowe, spedycyjne). Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i ...
Kierownik ds. Transportu Praca Kierownik ds. Transportu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (750)
Wałbrzych (49)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (170)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (789)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1628)
Radom (67)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (17)