Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Wydziału Jakości

Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.

Lublin

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2146732, z dnia 2018-11-07

Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. producent odkuwek matrycowych oraz odkuwek ciśnieniowych dla branży motoryzacyjnej, górnictwa oraz rolnictwa poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • nadzór nad funkcjonowaniem systemu jakości
  • organizowanie i kierowanie pracą działu w sposób zapewniający skuteczny system kontroli
  • współpraca w opracowywaniu i realizacji programu poprawy jakości - doskonalenie obszaru jakości
  • zarządzanie podległym zespołem kontrolerów i inspektorów
  • komunikacja z klientami oraz dostawcami
  • raportowanie wskaźników z obszaru działalności
  • identyfikowanie problemów jakości
  • współpraca z audytorami przeprowadzającymi wewnętrzne audyty

Wymagania

Kompetencje i kwalifikacje

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • przeszkolenie z zakresu jakości, znajomość zagadnień  jakościowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży automotive
  • znajomość technik i użycia podręczników: APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania ISO, IATF potwierdzona certyfikatami

Umiejętności

  • doświadczenie w prowadzeniu kontroli i audytów
  • umiejętności organizatorskie (koordynowanie prac)
  • znajomość zasad organizacji firmy, produktu i branży
  • umiejętność posługiwania się komputerem (WORD,EXCEL)
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym

Pożądane dodatkowe wymagania

  • umiejętność myślenia analitycznego (obserwacja, wniosek, działanie)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • prawo jazdy kategorii B

Cechy osobowe i postawy zachowania

  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • zdolność wykorzystania wiedzy i umiejętności
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Możliwy jest kontakt osobisty w siedzibie firmy w godz. 7-15,
Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. ul. Frezerów 14, 20-300 Lublin

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z dn. 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontroli Jakości

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Kierownik Kontroli Jakości Praca Kierownik Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (54)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (158)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (170)
Nysa (81)