Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu do Biura Sprzedaży

Oddział Biura Sprzedaży
wielkopolskie
7 000 - 15 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator
pełny etat / część etatu
umowa zlecenie / agencyjna / kontrakt B2B
praca hybrydowa
453 dni temu
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy NN istniejącej od 175 lat. W Polsce aktywnie od pod ponad 60 lat. W swojej branży plasujemy się na podium najlepszych firm, wyróżniając się na rynku jakością obsługi Klientów.

Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały stworzeniem prostych i przyjaznych produktów. Ich szeroki wachlarz, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.

Poznaj te i inne nasze wartości dołączając do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zespołu sprzedażowego
  • wsparcie, mentoring i szkolenia przedstawicieli celem osiągania założonych celów biznesowych.
  • rekrutacja i wdrożenie nowych członków zespołu
  • dbanie o rozwój i motywację zespołu
Nasze wymagania

  • poszukujemy ambitnych i przedsiębiorczych kandydatów z doświadczeniem w budowaniu zespołu lub chcących je zdobyć
  • posiadających łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu relacji (zarówno z Klientami jak i pracownikami)
  • z wykształceniem min. średnim otwartych na nowe wyzwania
  • kreatywnych w działaniu
To oferujemy
  • współpracę w ogólnopolskim środowisku w atmosferze wsparcia
  • atrakcyjne dochody (składające się z podstawy, premii i bonusów)
  • zadaniowy czas pracy (nie wymagamy 40h tygodnia pracy)
  • przejrzystą i realną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
  • szeroki pakiet szkoleń (inwestycja w rozwój to nasz priorytet)
  • dodatkowe benefity (np. pakiet medyczny, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne