Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu

Capital Partners sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3115 dni temu

Partner Pożyczki jest jednym z brendów spółki Capital Partners. Działamy w branży finansowej, oferując osobom fizycznym niskowolumenowe pożyczki gotówkowe z obsługą w domu,. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się społką, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co będziesz u nas robić?

  • Budować zespół doradców ds. pożyczek

  • Zarządzać strukturą podległych doradców

  • Realizować plany sprzedaży oraz strategię rozwoju Spółki

  • Utrzymywać relacje z Klientami Spółki

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Prawa jazdy kat. B

  • Doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

  • Doświadczenia w branży pożyczkowej

  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i współpracy z zespołem

Co oferujemy?

  • Nienormowany (zadaniowy) czas pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię za efekt

  • Samochód służbowy

  • Tablet z dostępem do internetu

  • Szkolenia, wsparcie merytoryczne oraz wsparcie w terenie

  • Miłą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”