Kierownik Zmiany / Supervisor

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.

Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała

5 dni temu

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Niemczech i w Polsce.

Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała
Zadania:
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie sklepu na zmianie
  • dbanie o odpowiednia prezentację towaru
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
Wymagania:
  • doświadczenie w handlu
  • zainteresowanie sportem
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szukamy również na cały etat
  • oferujemy kartę sportową Multisport i dostęp do platformy Mybenefit

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i Polsce.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany
Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Praca Kierownik Zmiany