Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik zmiany
Odlewnia Kutno Sp. z o.o.
Wielkopolskie
42 dni temu

Jesteśmy częścią grupy Luma Automation, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali. W skład grupy wchodzą również firmy Z.M. POSTĘP S.A., Odlewnia cynku i aluminium Saga Poland, Hydomat – producent wyrobów metalowych i tłoczników oraz nowoczesna narzędziownia Saga Tools. Odlewnia Kutno Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości wyroby z żeliwa szarego i sferoidalnego, a także produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe dla różnych gałęzi przemysłu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:
  • nadzorowanie podległego zespołu (liderzy/brygadziści obszarowi + pracownicy produkcyjni)
  • bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • kontrola produktów oraz surowców pod kątem realizacji obwiązujących zasad i zamówień
  • koordynacja pracy na stanowiskach na poszczególnych etapach produkcji
  • raportowanie przebiegu procesu produkcji do dyrektora produkcji
  • współpraca z innymi działami w zakresie planowania i organizacji produkcji
  • kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i strat materiałowych
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie techniczne
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (3-zmianowy system czasu pracy)
  • umiejętności związane z zarządzaniem zespołem (delegowanie i egzekwowanie, motywowanie, angażowanie, planowanie rozwoju, ocena pracowników)
  • umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia oraz działania poza schematami
  • wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa oraz jakości pracy
  • mile widziana znajomość filozofii Lean i narzędzi z nią związanych (5S, Kaizen, Kanban, SMED, TPM, Six Sigma, Poka-yoke, Heijunka i DFMA)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Prosimy o załaczenie do dokumentów następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMA Automotive na rzecz wskazanych wyżej podmiotów”.

Poznaj

Jesteśmy nowoczesną odlewnią oferującą produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe z żeliwa szarego i sferoidalnego. Produkcja odbywa się zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oczekiwanych od liderów branży.
Zapewniamy obsługę pełnego procesu produkcji od przygotowania projektu dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej, poprzez modelowanie, wykonanie odlewów, obróbkę, malowanie, na kompletacji i dostawie kończąc.
Gwarantujemy szybki czas wdrożenia produktu oraz maksymalną powtarzalność jakościową i wymiarową wyrobów. Systematycznie inwestujemy w innowacyjne technologie, które pozwalają na zwiększenie oferty produkcyjnej i jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb klientów.
Dbamy o to, by nasz rozwój był przyjazny środowisku, implementując energooszczędne rozwiązania techniczne, zmniejszające negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne. Działamy według Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 certyfikowanego przez QS Zurich.