Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownika Zakładu

ZinkPower Buk Sp. z o.o.
wielkopolskie, Niepruszewo k/Buku
praca stacjonarna
4743 dni temu

Ogloszenie numer: 148208, z dnia 2011-05-24

Jesteśmy jedną z wiodących grup firm branży cynkowania ogniowego charakteryzującą się dużym zorientowaniem na klienta, wysoką świadomością jakościową, ukierunkowaną na kontakty międzynarodowe oraz posiadającą wieloletnią strategię rozwojową. Wraz z ok. 2000 pracownikami pracującymi w 38 samodzielnych jednostkach przedsiębiorstwa z siedzibą w 9 krajach wyrobiliśmy sobie znakomitą markę na świecie.

Do naszej nowo budowanej firmy w miejscowości Niepruszewo k/Buku poszukujemy od zaraz mówiącego po niemiecku

Miejsce pracy: wielkopolskie / Niepruszewo k/Buku

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przejęcie odpowiedzialności za kierowanie całym zakładem pod bezpośrednim przewodnictwem Prezesa Zarządu Spółki, jak również zarządzanie produkcją, utrzymaniem ruchu oraz kierowanie i motywowanie powierzonego mu personelu.

Wymagania

W celu realizacji tego zadania poszukujemy osoby z wyższym wykształceniem (mgr inż.). Idealnie byłoby, gdyby posiadała ona doświadczenie w branży stalowej lub jej podobnych. Osoba ta powinna posiadać umiejętność pracy nad rozwojem pracowników oraz zarządzania nimi.

Oferujemy

Oferujemy nowo zatrudnionej osobie przeszkolenie w jednym lub w kilku naszych zakładach w celu zapoznania się ze specyfiką branży cynkowania ogniowego.