Konserwator sprzętu ppoż

Horpol-Tech Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

6 dni temu

Grupa firm działająca na rynku "przeciwpożarowym" od 1993 roku.

Horpol - Tech Sp. z o.o. powstała w 2016 r. ukierunkowując się na zabezpieczenia techniczne ochrony przeciwpożarowej.

Systematycznie zwiększamy zatrudnienie i zdobywamy nowych odbiorców usług.

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Zadania:
  • Przeglądy podręcznego sprzętu przeciwpożarowego, m.in. gaśnic i agregatów gaśniczych
  • Przeglądy hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym badanie wydajności wodnej i wykonywanie prób ciśnieniowych węży hydrantowych
Wymagania:
  • Dyspozycyjność - gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Otwartość na wiedzę techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie z zakresu obsługi systemów przeciwpożarowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy; telefon, narzędzia)
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Więcej informacji pod nr: 533-396-113

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konserwator
Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Praca Konserwator