Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant / Architekt SAP CO

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2114 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2-10-20742/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta lub Architekta SAP CO do nowego Center of Excellence w Warszawie.

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:
- udział w projektach wdrożeniowych w spółkach grupy na całym świecie;
- kreowanie nowych rozwiązań funkcjonalnych i technicznych zgodnie ze specyfikacją;
- bliska współpraca z członkami zespołu projektowego w celu zweryfikowania najbardziej optymalnego rozwiązania technologicznego;
- konfiguracja SAP zgodnie z wymogami projektu.
Wymagania:
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w SAP CO na stanowisku konsultanta lub architekta, aktywny udział w przynajmniej 2 pełnych projektach wdrożeniowych od fazy projektowej poprzez testy i szkolenia użytkowników;
- w przypadku stanowiska Architekta wymagana jest dobra znajomość zagadnień z obszary SAP FI tj. General Ledger, Accounts Payable, Accounts Receivable, Asset Accounting, VAT;
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
- dyspozycja do wyjazdów służbowych (ok. 30% czasu pracy w zależności od fazy projektu).
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku;
- udział w projekcie wdrażania systemu SAP w wewnętrznych strukturach firmy;
- umowa o pracę.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word w języku angielskim z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/it/
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2294)
Radom (173)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)