Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Konsultant ds. Bezpieczeństwa Informacji

PBSG Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5447 dni temu

Ogłoszenie numer: 68207, z dnia 2009-06-19

jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: BEZP/PBSG/05

Opis stanowiska

  • udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa IT oraz budowania i doskonalenia planów BCP/DRP w największych polskich organizacjach (głównie sektor finansowy i przemysł),
  • udzielanie konsultacji w zakresie budowania i doskonalenia obszaru bezpieczeństwa informacji,
  • opracowywanie rozwiązań proceduralnych związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną danych,
  • udział w audytach bezpieczeństwa (organizacyjnych oraz informatycznych).

Wymagania

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z procesowym zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, w tym opracowaniem i wdrażaniem polityk bezpieczeństwa oraz planów ciągłości działania
  • praktyczna znajomość metodyk COBIT, SABSA i/lub normy ISO 27001,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uznanych certyfikatów w obszarze bezpieczeństwa informacji (np. CISSP, CISM).

Oferujemy

  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz system premiowy,
  • duże możliwości rozwoju i kształtowania własnych zarobków,
  • możliwość rozwoju zawodowego.