Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Tczew
Konsultant ds. rekrutacji

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Nr cert. 388/2)
Tczew, Tczew, okolice
praca stacjonarna
5773 dni temu

Ogłoszenie numer: 47606, z dnia 2008-08-04

Zaangażowanie osobiste, orientacja na klienta, wykwalifikowani pracownicy i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby rynku przyczyniły się do zdobycia przez Trenkwalder wiodącej pozycji w dziedzinie świadczenia usług personalnych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem do naszej filii w Tczewie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew, Tczew, okolice

Nr Ref.: KR/TCZ/0708

Opis stanowiska

- aktywne poszukiwanie Pracowników Tymczasowych, - budowanie bazy kandydatów i jej aktualizacja, - wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów, - organizowanie plenerowych akcji rekrutacyjnych, - utrzymywanie relacji z organizacjami skupiającymi potencjalnych kandydatów do pracy.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, - prawo jazdy kat. B z praktyką , - gotowość do pracy w terenie, - doświadczenie w obsłudze klienta bądź w rekrutacji mile widziane, - praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer).

Oferujemy

- możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z możliwością zmiany formy umowy na umowę o pracę, - zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem na europejskim rynku z branży usług personalnych.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.