Konsultant ds. systemów finansowo - księgowych
AURA Technologies Sp. z o.o.
Kujawsko-pomorskie
specjalista (mid)
umowa o pracę
Praca w pełni zdalna
1 godz. temu

AURA Technologies Sp. z o. o., dostawca rozwiązań informatycznych dla firm poszukuje osób na stanowisko

Konsultant ds. systemów finansowo - księgowych
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

UWAGA! Możliwość pracy zdalnej.

 

Jeśli jesteś księgowym/ą, masz wiedzę i doświadczenie ale szukasz nowych wyzwań proponujemy Ci pracę konsultanta systemów finansowo – księgowych. Będziesz pomagał/a innym jak używać dedykowanych rozwiązań, będziesz wspierać ich w bieżącej pracy oraz doradzać i rozwiązywać ich problemy. Nie martw się brakiem zaawansowanej wiedzy informatycznej – wszystkiego czego będziesz w tym obszarze potrzebował/a, nauczymy. Ważne aby przyswajanie wiedzy informatycznej nie było dla Ciebie przeszkodą, reszta jest tylko kwestią czasu :)

 

Zadania:
 • opieka serwisowa nad programami z grupy finansowo-księgowych w tym: analiza zmian, współpraca z użytkownikami systemu,
 • bieżąca obsługa Klienta, świadczenie usług wsparcia merytorycznego (w tym help desk), aktualizacja dokumentacji użytkownika,
 • przeprowadzanie szkoleń dla Klientów z obsługi programów,
 • przeprowadzanie testów oprogramowania,
 • współpraca z programistami w zakresie kierunku rozwoju i modyfikacji systemu,
 • udział we wdrożeniach,
 • bieżąca współpraca z działem handlowym w zakresie pozyskiwania nowych klientów.

 

Oczekujemy:
 • znajomości zagadnień finansowo-księgowych (pełna i uproszczona księgowość),
 • doświadczenia w obsłudze programów finansowo – księgowych oraz programów biurowych (Word, Excel itp.),
 • dobrej znajomości ustawy o rachunkowości, ustawy o vat i prawa podatkowego
 • dyspozycyjności, kreatywności, samodzielności, komunikatywności, odporności na stres, cierpliwości, zaangażowania,
 • doskonałych umiejętności interpersonalnych,
 • dobrej organizacji pracy.
Dodatkowym atutem będzie:
 • doświadczenie informatyczne (w tym dobra znajomość sprzętu, sieci komputerowych, środowiska Windows),
 • doświadczenie w samodzielnym prowadzaniu ksiąg handlowych,
 • doświadczenia w obsłudze Klienta oraz przeprowadzaniu szkoleń.

Nie trać czasu i pracuj razem z nami!

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz 883.”, na adres e-mail:praca @auratech.pl

1. Wysyłając swoje zgłoszenie Kandydat do pracy przyjmuję do wiadomości i akceptuje, że Administratorem jego danych osobowych jest AURA Technologies Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Fasolowa 31A, NIP 527-10-30-866 (dalej nazwana: ADO)
2. Kandydat oświadcza, że swoje dane wysłał dobrowolnie w odpowiedzi na ogłoszenie tym samym Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu rekrutacji na aplikowane stanowisko przez czas trwania całego procesu rekrutacyjnego.
3. W sytuacji pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych Kandydat uprawniony jest do kontaktu mailowego z ADO (rodo@auratech.pl) lub telefonicznego (22 460-5-460).
4. Kandydatowi przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. KLIENTOWI przysługuje również prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Aplikuj teraz

Poznaj

AURA Technologies Sp. z o.o.

AURA Technologies Sp. z o.o. (AuraTech) jest dostawą innowacyjnych rozwiązań informatycznych do obsługi firm o różnym profilu działalności, w tym dla biur rachunkowych.
Oprócz autorskiej Aplikacji Ramzes obsługującej obszary finansowo – księgowe, sprzedażowo – magazynowe i  płacowo – kadrowe, wdrażamy nowoczesny system ERP - enova365. Jesteśmy także wiodącym i certyfikowanym przedstawicielem producenta SaldeoSMART - inteligentnego systemu do odczytu faktur i elektronicznego obiegu dokumentów.
Naszym celem jest oferowanie przedsiębiorcom narzędzi, które usprawnią i unowocześnią ich działanie, powiększając komfort pracy oraz  podnosząc ich efektywność i konkurencyjność.
Czerpiąc z dobrodziejstw technologii informatycznych propagujemy produkty i usługi o mobilnym i ekologicznym charakterze. Stąd szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie elektronicznego obiegu dokumentów czy szeroko rozumianej technologii chmury obliczeniowej.
W codziennej pracy dbamy o zachowanie najwyższych standardów w zakresie jakości produktów i usług, obsługi klienta oraz uczciwości biznesowej czego potwierdzeniem jest m.in. nasz udział w programie Solidna Firma oraz Przedsiębiorstwo Fair Play.

Co nas wyróżnia:
     ponad 20 lat na rynku;  
     100% firma Polska;
     tysiące zadowolonych Klientów;   
     ocena (przez Klientów) wsparcia technicznego i wdrożeń 5,9 (w skali 1-6);      
     ok 70% Klientów ocenia usługi AuraTech jako dużo lepsze i lepsze od konkurencji.

Więcej o AuraTech https://www.auratech.pl/o-nas/

 

Podobne oferty