Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Dynamics 365 Finanse

Frank Recruitment Group
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1380 dni temu

GLOBAL NICHE TECHNOLOGY
RECRUITMENT SPECIALISTS

At Frank Recruitment Group, we find great jobs for great people

Frank Recruitment Group is a global leader in staffing for IT professionals. We’re backed by TPG Growth, one of the world’s leading private equity firms, who count Uber, Airbnb, Survey Monkey, and Spotify amongst their portfolio. Since 2006, we’ve helped to connect businesses of all sizes with permanent and contract workers; from start-ups in need of a single developer to international enterprise clients building a complete team in a new country.

Nr ref.: finhf556

Konsultant Dynamics AX -  Finanse

Praca zdalna lub w biurze w Warszawie

Jeden z naszych kluczowych klientów - firma wdrożeniowa z międzynarodową prezencją aktywnie poszukuje osoby na stanowisko Konsultant Dynamics 365 Finanse

Oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP w zakresie modułu Finanse
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX / 365
  • dobra znajomość obszaru biznesowego – księgowo/finansowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń użytkowników, pisaniu dokumentacji
  • wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • przeprowadzanie analiz przed wdrożeniowych
  • udział we wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics 365 u klientów w Polsce i za granicą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • pisanie dokumentacji dla użytkowników
  • współpraca wewnętrzna z zespołem developerów jak też bieżący kontakt z userami klienta
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia z najnowszą wersją systemu Dynamics 365 F&O
  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych / MBA
  • częściowa praca zdalna
  • elastyczna forma współpracy