Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
KONSULTANT TELEFONICZNY

Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4602 dni temu

wiodąca firma w branży outsourcingu usług Contact Center

poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Do pracy w projekcie dla Klienta z branży ubezpieczeń

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów na produkty i usługi
  • Kompleksowa obsługa i budowanie relacji z Klientami
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości obsługi komputera
  • Min. średniego wykształcenia
  • Dobrej dykcji, komunikatywności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziane osoby z licencją KNF
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży ubezpieczeniowej

W zamian oferujemy:

  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowo ciekawy system prowizyjny, w którym wysokość zarobków zależy tylko od Ciebie!
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Szczególną opiekę doświadczonego kolegi w pierwszych dniach pracy
  • Możliwość szybkiego awansu na stanowiska specjalistyczne i kierownicze
  • Pracę  w młodym dynamicznym Zespole i miłej atmosferze

Do wysyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej treści klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.