Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant - Wdrożeniowiec

Zakład Usług Komputerowych i Biurowych "PROBIT" Wojciech Zawadzki
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2223 dni temu

PROBIT producent oprogramowania dla firm, jednostek budżetowych, spółdzielni mieszkaniowych
oraz zarządców nieruchomości poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: K/03/2018
Zadania:
  • wdrażanie Systemów Wspomagających Zarządzanie PROBIT
  • (m.in. Finanse i Księgowość, Płace i Kadry, Czynsze)
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie korzystania z oprogramowania
  • wsparcie merytoryczne i techniczne klientów podczas bieżącego użytkowania oprogramowania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunków informatycznych, ekonomicznych lub pokrewnych (mile widziani tegoroczni absolwenci)
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft i podstaw SQL
  • podstawy programowania w dowolnym języku lub tworzenia raportów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość podstaw rachunkowości oraz zagadnień kadrowo – płacowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole i przyjazne nastawienie do pracy z ludźmi
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25 – letnim doświadczeniem
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w przyjaznym i zintegrowanym zespole pracowników
  • gwarantowane wynagrodzenie bazowe oraz motywacyjny system premiowania
  • możliwość pracy zdalnej – zachęcamy do aplikowania osoby zamieszkałe w regionie
  • możliwość dofinansowania miejsca zamieszkania dla osób spoza regionu
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (karta multisport)