Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Konsultantka; a także Pracownik do działu technicznego

Choyang Medical
dolnośląskie
praca stacjonarna
4867 dni temu

Ogłoszenie numer: 138279, z dnia 2011-02-17

Firma Choyang Medical jest przodującym producentem Foteli do masażu temalnego Miracle Plus.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Firma Choyang Medical poszukuje pracowników na stanowisko "Konsultantka" w wieku od 28 do 45 lat, a także pracownika do działu technicznego z prawami jazdy w wieku od 20 do 30 lat.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie

Komunikatywność

Łatwośćw nawiązywaniu kontaktów

Dyspozycyjność

Oferujemy

Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

Ciekawe szkolenia

Możliwość rozwoju zawodowego

Fantastyczny, zgrany zespół

Stałe zatrudnienie