Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler ds. Jakości

SuperDrob S.A.

Lublin

9 dni temu

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy PRACOWNIKÓW PRODUKCJI (drobiarzy) do uboju lub dzielenia surowca.

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Kontrolowanie procesu i produktu, w tym: surowca, wyrobu gotowego, surowców uzupełniających, materiałów pomocniczych w ramach systemu kontroli jakości handlowej i/lub procesowej oraz warunków przechowywania;
  • Kontrolowanie przestrzegania norm, procedur i instrukcji systemowych, technologicznych, wydziałowych, weryfikacja zapisów;
  • Współtworzenie norm, procedur i instrukcji systemowych opartych na systemach HACCP, ISO 9001, BRC i IFS;
  • Aktywny udział w audytach klientowskich, certyfikacyjnych, współudział we współpracy z jednostkami kontrolnymi (weterynaria, IJHARS i inne).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności (preferowana specjalizacja: kontrola jakości lub technologia mięsa) lub pokrewne (np. biotechnologia);
  • Doświadczenie w branży spożywczej (mięsnej);
  • Znajomość prawa żywnościowego, w tym w szczególności pakiet higieniczny;
  • Znajomość systemów jakości, takich jak Standardy IFS/BRC/ISO 9001 będą dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, stanowczość, zdecydowanie oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Sumienność, precyzja w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
  • atrakcyjny pakiet socjalny, z kartą sportową i ubezpieczeniem medycznym włącznie;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SuperDrob Zakłady Drobiarsko - Mięsne S.A. zawartych w przekazanej ofercie pracy w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie potwierdzam, iż niezwłocznie zapoznam się z przysługującymi mi prawami wynikającymi z RODO, zawartymi w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SuperDrob.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (268)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2250)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)