Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator do spraw współpracy z europejskimi sklepami internetowymi

Konrad Dystrybucja

Lubelskie

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2434778, z dnia 2019-05-03

KONRAD to uznana na polskim rynku marka wygodnej, eleganckiej bielizny, która zdobi i podkreśla urodę Klientek.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie doskonałych relacji z obecnymi kontrahentami,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów z klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców za granicą,
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji, wysyłka ofert, monitorowanie rozwoju projektów,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • Raportowanie działań.
  • Praca stacjonarna z okazjonalnymi wyjazdami za granicę (targi, wizyty handlowe).

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie branżowe na podobnym stanowisku,
  • Wymagana znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka odpowiedniego dla obsługiwanego kraju
  • Miła aparycja,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Komunikatywność,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Dobra organizacja i samodzielność w planowaniu własnej pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę i przejrzysty system motywacyjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie w realizacji zadań,
  • Możliwości rozwoju i awansu.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Handlowych

Specjalista ds. Handlowych to osoba, która odpowiada za zarządzanie, kontrolę, prowadzenie akcji promocyjnych i doradczych oraz sprzedaż - towarów i usług. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zbieranie informacji o kliencie, wprowadzanie zdobytych informacji do odpowiednich systemów informatycznych, organizacja spotkań i prezentacja oferty firmy oraz realizacja planu sprzedażowego i ...
Specjalista ds. Handlowych Praca Specjalista ds. Handlowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (63)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (982)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2303)
Radom (166)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (77)