Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. pozyskiwania kontraktów (BHP)

Globetek Sp. z o.o.

Home office

807 dni temu

Globetek dla swojego klienta – czołowej jednostki certyfikującej – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: home office

Obowiązki:
  • Prowadzenie rynkowych działań rozwojowych w zakresie nadzorów i inspekcji BHP na budowie (pozyskiwanie kontraktów),
  • Współpraca przy tworzeniu ofert dla klientów,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz raportowanie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów w obszarze inwestycji budowlanych,
  • Mile widziane uprawnienia pozwalające na realizowanie nadzoru BHP w budownictwie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów i relacji biznesowych,
  • Znajomość sytuacji rynkowej w zakresie inwestycji w sektorze budowlanym,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność i elastyczność działania wynikającą z mobilności stanowiska i możliwości pracy w trybie home-office,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Współpracę w międzynarodowym gronie specjalistów

Poznaj stanowisko: Koordynator ds. Sprzedaży

Koordynator do spraw Sprzedaży to osoba, która zajmuje się kierowaniem sprzedażą produktów danej firmy. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, sprawdzanie i modyfikowanie zamówień, sprawdzanie kondycji finansowej klientów, monitorowanie spływu należności, przygotowywanie i wysyłanie ...
Koordynator ds. Sprzedaży Praca Koordynator ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (539)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (134)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (744)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (56)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (105)
Nysa (18)