Koordynator instalacji sanitarnych

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.

Lublin

48 dni temu

Ogłoszenie numer: 3406828, z dnia 2020-06-23

INSTALBUD-RZESZÓW SP. Z O.O. jest firmą budowlaną z ponad 25-letnim doświadczeniem.
Podstawowym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług w charakterze Generalnego Wykonawstwa. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji różnego typu inwestycji budowlanych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kadry zarządzającej i inżynierskiej, której doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • Udział w odbiorach robót sanitarnych przeprowadzanych przez inwestorów
  • Udział w naradach koordynacyjnych z inwestorem
  • Udział w odbiorach lokali przez ich nabywców
  • Nadzorowanie procesu inwestycyjnego do ostatecznego odbioru i rozliczenia budowy, w tym m.in. weryfikacja i nadzór usuwania wad i usterek w wyznaczonym terminie
  • Bieżące kontrolowanie jakości robót sanitarnych i zgodności z przedmiotem umowy
  • Udział w naradach koordynacyjnych z podwykonawcami
  • Udział w prowadzeniu rozliczeń za wykonane roboty z Inwestorem oraz Podwykonawcami
  • Bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej, powykonawczej oraz zmian projektowych
  • Współpraca na budowie z kierownikami innych branż i koordynowanie robót branży sanitarnej z innymi branżami
  • Analiza dokumentacji projektowej w fazie realizacji i zgłaszanie wniosków mających na celu optymalizację zakresu robót
  • Weryfikacja przestrzegania przepisów BHP oraz utrzymania porządku na terenie budów
  • Doradztwo inżynierskie w zakresie robót branży sanitarnej
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zapewnieniem jakości robót budowlanych
  • Udział w naradach produkcyjnych w siedzibie Zarządu
  • Współpraca z Zarządem w celu opracowania i wdrożenia procedur związanych z zapewnieniem odpowiedniej jakości robót, przepisów BHP
  • Raportowanie działań własnych do Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności w zakresie inżynierii sanitarnej i wodnej
  • 4 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z kontrolą stanu technicznego w zakresie instalacji sanitarnych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnych
  • Umiejętność współpracy z zespołami ludzi
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, aktywność

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie (możliwe część etatu lub umowa B2B)
  • Niezbędne narzędzia pracy(telefon, laptop)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet Multisport

Poznaj

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych