Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Serwisu ds. Klimatyzacji i Wentylacji

LEBO recruitment

Dolnośląskie

84 dni temu

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży HVACR, szukamy kandydatów stanowisko:

Nr ref.: KS/02/19
Zadania:
  • planowanie i kontrola realizacji zleceń od klientów oraz ich rozliczanie
  • przyjmowanie i obsługę zgłoszeń serwisowych oraz obsługę zgłoszeń gwarancyjnych
  • przekazywanie zleceń technikom i wyjaśnianie związanych z nimi kwestii technicznych
  • optymalizacja czasów pracy techników
  • kontrola nad terminowym wykonywaniem napraw serwisowych
  • kontrolowanie przeprowadzonych serwisów
  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemach CRM i ERP
  • zamawianie i zakupy części zamiennych na ryku lokalnym
Oczekiwania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie w branży
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, pozwalające na budowanie relacji z osobami zarówno wewnątrz organizacji jak i po stronie klienta
  • umiejętność współpracy z innymi osobami przy realizacji wspólnych celów
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacji własnej pracy
Oferujemy:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Sieci Serwisu

Specjalista Koordynator Sieci Serwisu to osoba, która odpowiada za właściwe zaopatrzenie sieci serwisowej firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: koordynowanie działalności punktów handlowych należących do sieci dealerskiej (od strony technicznej i marketingowej), obsługa importu części zamiennych, prowadzenie konsultacji technicznych, utrzymywanie relacji biznesowych z klientami oraz ...
Koordynator Sieci Serwisu Praca Koordynator Sieci Serwisu