Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Koordynator wojewódzki

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5397 dni temu

Ogłoszenie numer: 69845, z dnia 2009-07-14

GTX HANEX Plastic Sp. z o.o. jest liderem na rynku opakowań w Polsce. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: H1/23-06-09

Opis stanowiska

Pełna koordynacja działań w podległym rejonie. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za promocję programu „szklanka mleka” na powyższym terenie, utrzymywanie bardzo dobrych relacji z placówkami oświatowymi oraz dystrybutorami oraz nadzór nad zapewnieniem poprawności działań wynikających z programu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność, dyspozycyjność,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • czynne prawo jazdy oraz samochód,
  • zarejestrowana działalność gospodarcza,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowę o współpracy ,
  • bardzo korzystny system wynagrodzeń,
  • uczciwość i rzetelność we współpracy,
  • duży zakres samodzielności,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.