Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Kosmetyczka łódzkie
Kosmetyczka, stylistka paznokci

Salon Kosmetyczny Babie Lato
łódzkie, Aleksandrów Łódzki
3 500 - 10 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
840 dni temu

Ogłoszenie numer: 6084432, z dnia 2021-12-09

Salon kosmetyczny powstał na początku 2017 roku i nieprzerwanie funkcjonuje zyskując kolejnych, nowych, zadowolonych klientów. Mieści się w samym centrum Aleksandrowa łódzkiego.

Miejsce pracy: łódzkie, Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Zatrudnimy do salonu kosmetycznego w centrum Aleksandrowa łódzkiego miłą, zdolną osobę na samodzielne stanowisko kosmetyczki, stylistki paznokci.

Wymagania

  • Manicure,
  • Pedicure,
  • Henna,
  • Zabiegi pielęgnacyjne na twarz,
  • Depilacja.
  • Przedłużanie paznokci, henna pudrowa, lifting rzęs mile widziane.

Oferujemy

  • Prace na samodzielnym stanowisku, z wypracowaną bazą klientów,
  • Regularne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę