Zobacz więcej ofert pracy

Kosztorysant - kreślarz

KMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
dolnośląskie, Wrocław, ul. Jerzmanowska
praca stacjonarna
1774 dni temu

Ogłoszenie numer: 2532097, z dnia 2019-07-01

www.kms.wroclaw.pl

Celem firmy KMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k, jest dostarczenie rozwiązań dla architektury szkła, metalu i drewna.
Zakres naszej działalności obejmuje projektowanie, produkcję i montaż:

  • balustrad systemowych
  • witryn oraz drzwi całoszklanych dla sklepów w Galeriach Handlowych;
  • balustrad szklanych samonośnych;
  • szklanych systemów przesuwnych;
  • ślusarki aluminiowo-szklanej: fasady, okna, drzwi, świetliki aluminiowe.

Firma KMS poszukuje kandydatów na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, ul. Jerzmanowska

Opis stanowiska

Kosztorysant, kreślarz elementów konstrukcji szklanych, aluminiowych i stalowych.

Wymagania

  • Dobra umiejętność rysowania w programie AUTOCAD 2D
  • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • Dokładność

Obowiązki na stanowisku Kosztorysant - kreślarz:

Robienie przedmiarów i kalkulacji do ofert z zakresu balustrad, witryn, fasad, stolarki aluminiowo-szklanej.

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy ciekawych inwestycjach.
  • Możliwości rozwoju.
  • Wynagrodzenie: 3 500,00 – 6 000,00 zł brutto