Zobacz więcej ofert pracy

Kosztorysant

MAX-BUD1 TOMASZ WARCHALA
śląskie
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
393 dni temu

Ogłoszenie numer: 8099592, z dnia 2023-04-13

Firma Max-Bud 1 Tomasz Warchala z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych oraz usługach sprzętem budowlanym.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji przetargowej
  • Przygotowanie kosztorysów budowlano - rozbiórkowych
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Znajomość zasad kosztorysowania
  • Doświadczenie w branży budowlanej - min. 3l. (warunek konieczny)
  • Doświadczenie pracy na stanowisku kosztorysanta (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, czy B2B (dowolnie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy, wyposażenie, odzież roboczą
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Możliwość poszerzenia uprawnień na maszyny budowlane oraz środki transportowe.

Poznaj

"MAX-BUD 1" TOMASZ WARCHALA